Milí zákaznici, od 19.7.- 10.8. 2024 bude eshop můjHugo uzavřen z důvodů čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné léto :). 

Kardiff - BEZPEČNOSTNÍ PÁSY PRO DOG AIR 3D

Zvyšují bezpečnost cestování jak pro psa, tak pro ostatní osoby v autě. Postroj je podšitý prodyšnou membránou AIR 3D, která minimalizuje riziko podráždění i při dlouhých cestách. Pás se skládá ze dvou prvků: pohodlného měkkého postroje a vodítka spojujícího psa s autem. Vodítko je vybaveno: speciální ocelovou přezkou, která umožňuje rychlé připevnění psa k bezpečnostnímu pásu a ocelovou karabinou, která umožňuje připnout psa na systém Iso fix nebo na úchyty v kufru.

RUKKA - bezpečnostní postroj a pásy

Rukka Car Harness nabízí dostatečné zabezpečení v podobě vypolstrovaného postroje, který je velmi odolný a pevný. Snadno a rychle se nasazuje, což uvítá nejeden páníček. Kolem krku a hrudníku se dá postroj nastavit dle velikosti a proporcí psa. Reflexní detaily také zajistí , aby pes byl dostatečně vidět, pokud se pohybuje venku. Spony na bocích jsou také velmi odolné s vyjímečným "zapínáním", které nedovolí, aby se postroj na psovi samovolně rozepnul.