Proč Green Leaf?

Odpověď je jednoduchá - protože víme, jaké důležité je pro Vás vaše zvíře! Jsme vlastníky domácích zvířat a nemůžeme si představit život bez nich. Když přebíráme odpovědnost za našich čtyřnohých přátel, chceme se o nich starat co nejlépe. Výrobci značky Green Leaf se dlouhá léta podíleli na profesionální péče o psy a rozhodli se využít jejich znalosti a zkušenosti k vytvoření linie kosmetiky, která pomůže všem majitelům s každodenní péčí o domácí zvířata.

Ano - zvířata jsou náročnější na správnou péči o srst jako my!
To je důvod, proč se výrobci značky Green Leaf rozhodli vytvořit kosmetiku, která je především pro jejich ochranu. Úmyslně nepoužili mnohé složky, které se běžně používají v kosmetice, ale mohou být pro kůži dráždivé nebo dokonce toxické. Rozhodli se nahradit jejich přírodními složkami - účinnými, ale jemnými k pokožce. V přípravcích Green Leaf najdete kokosové přísady, bohaté rostlinné extrakty, oceníte uklidňující účinek aloe a objevíte jedinečné vlastnosti extraktu z růží Jerycha. Snažili se využívat dary přírody pro potřeby našich domácích mazlíčků - od terapeutických vlastností exotických olejů až po jemnou péči hedvábných bílkovin.

V produktech Green Leaf určitě nenajdete takové složky jako: SLS, SLES, silikony, parabeny, formaldehyd, ropné deriváty a mnoho dalších, které mohou poškodit vašeho domácího mazlíčka! Značka Green Leaf věnuje pozornost, aby kosmetika byla nejen účinná, ale především šetřila pokožku.
logo green leaf