Společnost ComGate působí na českém trhu již 20 let a spoléhá na ni více než 10 000 zákazníků. Jako platební instituce pod dohledem České národní banky splňuje nejpřísnější standardy pro zabezpečení plateb. Nabízí jasné, přehledné a výhodné cenové podmínky, které jinde nenajdete. Zákaznická podpora pro e-shopy je k dispozici po telefonu, e-mailu nebo pomocí chatu na webu.

Základní informace o COMGATE

COMGATE patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku.

Činnost COMGATE je dozorována Českou národní bankou a COMGATE je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických peněz.

Při nakládání s platebními údaji splňuje COMGATE nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Jak fungují platby přes COMGATE platební bránu?

Platební brána COMGATE nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám COMGATE zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a COMGATE s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

Jaké platební metody COMGATE nabízí?

Na našem e-shopu díky platební bráně COMGATE nabízíme všechny nejpoužívanější platební metody včetně online platby kartou nebo platby přes online bankovní tlačítka. Většina plateb probíhá online, takže jejich vyřízení je otázkou několika minut.

Jak probíhá platba kartou přes COMGATE platební bránu?

  1. Zadáte údaje své karty do zabezpečeného formuláře na platební bráně a odešlete platbu.
  2. GoPay předá informaci o platbě partnerskému procesorovi, který transakci předloží příslušné karetní asociaci (např. VISA nebo MasterCard). Ta zajistí napojení transakce do banky, která vydala kartu, přes kterou je platba zadána.
  3. Vydavatelská banka rozhodne o schválení platby a své rozhodnutí předá procesorovi, který dál informuje COMGATE.
  4. COMGATE informaci zpracuje.
  5. Pokud banka platbu schválí, je objednávka do několika minut označena jako zaplacená a předána dále ke zpracování.