Milí zákazníci, výrobky HEXA, budeme odesílat od 18.6.2024 z důvodů úpravy výrobního místa. 

Ahoj, 

jmenuji se Tereza a jsem odjakživa velkou milovnicí psů. Před 12 lety jsem se zamilovala do plemene Flatcoated retriever. V létě mi umřel můj nejlepší psí přítel Hugo. Byl jedinečný. Naučil mě spoustu věcí a rozšířil obzory v oblasti kynologie. Chodili jsme všude spolu. Absolvovali výstavy, lovecké zkoušky a nachodili mnoho kilometrů při společných výletech. Díky němu jsem poznala spoustu skvělých přátel nejen v České republice, ale i po celé Evropě. Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou zabývat se prodejem a výrobou chovatelských potřeb a nabízet lidem krásné produkty, které máme sami vyzkoušené na našich pejscích. Smutná událost, která mě s Hugem potkala a on zemřel, mě nakopla k tomu, že je toto ten správný moment splnit si svůj sen a dělat to, co mě baví. To je svět kolem psů. Tento e-shop je věnovaný na počest a památku mého milovaného Huga. Název i logo je směřované k němu. 

Nabízím Vám krásné pelechy značky Petee, které jsou ručně dělané. Každý kus je originál. Značka Petee nabízí i úžasné molitanové podložky a cestovní deky, které se hodí, jak do auta, tak například do psího pelechu nebo porodní bedny. Psí pochoutky, které milují i naši pejsci a nesmí chybět v žádné domácnosti chovající psí kamarády. Zejména pak sušené a uzené pochoutky. Nezbytnou součástí každého pejska jsou hračky. V naši nabídce najdete kvalitní téměr nezničitelné hračky. Bezpečné pro Vaše psí milačky. Slouží, jak pro hru, tak výcvik. Jedná se třeba o JW míček, pullery, pešky atd. 

Na mém e-shopu nezapomínám ani na Vás, jako na milovníky psů. Proto v katergoii ,, Pro páníčky" najdete různé krásné doplňky nebo pomůcky , které by se Vám mohly hodit do domácnosti nebo k výcviku Vašeho čtyřnohého kamaráda. 

E-shop budu postupně doplňovat a rozšiřovat o nové produkty.

Těším se na Vaši návštěvu.

Tereza