Absorpční pratelná podložka pro psy MISOKO 140 cm x 80 cm s potiskem štěňata - fialová

Cena
559 Kč

Výrobce

Kód produktu
P01280

Momentálně nedostupné
ks

Opakovaně použitelná podložka Misoko&Co, výborně absorbuje vlhkost a zanechává povrch suchý, takže nohy mazlíčka budou vždy suché. Více

Detailní popis produktu

Absorpční podložka Misoko&Co, určená pro všechny domácí mazlíčky, je vhodná pro použití při výuce dělat přírodní záležitosti na správném místě nebo pro inkontinentní seniory.

Podložka je opakovaně použitelná. Vhodné pro domácí použití, výstavy, psí boudy. Podložka výborně absorbuje tekutiny a zanechává povrch suchý. Tato podložka je ekonomické řešení, protože ji budete moci použít vícekrát.

Navíc se snadno udržuje – lze prát i na 90°C. Lze prát více než 300x a sušit v sušičce při nízkých teplotách nebo pověsit. Tyto opakovaně použitelné podložky jsou nejen ekonomickým, ale také ekologickým řešením. Jejich používáním budete chránit životní prostředí a přispějete k udržitelnějšímu životu.

Čtyři vrstvy pro spolehlivou ochranu - 4 vrstvy jsou navrženy tak, aby lépe absorbovaly vlhkost. Spodní vrstva je navíc protiskluzová, trvanlivá, odolná proti roztržení a výborně pohlcuje nepříjemné pachy. 1. vrstva – 100% polyester. 2. vrstva: 95 % polyester, 5 % viskóza. 3. vrstva – polyuretanová (PU) laminace. 4. vrstva – 100% polyester.

Rozměr: 140 cm x 80 cm