Milí zákazníci, výrobky HEXA, budeme odesílat od 18.6.2024 z důvodů úpravy výrobního místa. 

Bezpečnostní postroj do auta pro psa Rukka

Cena
od 1 239 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00310

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Odolný postroj do auta pro bezpečné cestování se psy. Pevný postroj, který je komfortní zároveň. Rychlé a snadné zapnutí. Nastavitelný obvod a hloubka hrudníku. Reflexní detaily. Odolné kovové spony. Více

Detailní popis produktu

Postroj má popruh na upevnění bezpečnostního pásu do auta, D-kroužek na zadní straně pro samostatné uchycení bezpečnostního pásu nebo pro vodítko. Při používání postroje v autě je váš pes v bezpečí i při náhlých pohybech auta. Polstrování postroj do auta, který se snadno navléká a pohodlně nosí. 

Postroj má nastavitelný obvod a délku hrudníku, což zajistí, že postroj psovi dobře sedí. 

Díky dvěma kovovým sponám se postroj rychle a snadno nasazuje. Široká hrudní část postroje je pro psa pohodlná a zároveň rovnoměrně rozděluje tlak na hrudník psa v případě nárazu, či prudkého brzdění.

Výhody bezpečnostního postroje do auta Rukka Car Harness:

- pohodlný
- velmi pevný a odolný
- upravitelný dle velikosti vašeho psa
- speciální zabezpečovací spony na bocích
- poutko pro připevnění bezpečnostního pásu
- vypolstrovaný
- reflexní prvky

Lze ho využít i jako "běžný" postroj na vycházku, na zádech je kroužek pro připnutí vodítka nebo také pásu do auta . Široká hrudní část umožňuje, že při tahání nebo nabourání/prudkého zastavení se váha a tlak na hrudníku hezky rozloží a tím výrazně snižuje riziko poranění.

Rukka Pets nabízí také bezpečnostní pás k připnutí psa se zacvakávací skobou. Při použití obouch bezpečnostních produktů, můžete být s vaším psem už v klidu i při delší cestě než jen do parku nebo k veterináři.

Bezpečnostní postroj do auta nabízíme ve více velikostech. Pečlivě psa změřte před výběrem postroje dle velikostní tabulky v galerii. Pokud si se změřením nebo výběrem vhodné velikosti nevíte rady, určitě se na nás obraťte.

Velikost / obvod hrudníku / šíře popruhu:

S / 45 - 50cm / 2cm
M / 55 - 75cm / 2cm
L / 65 - 80cm / 2,5cm