Milí zákazníci, výrobky HEXA, budeme odesílat od 18.6.2024 z důvodů úpravy výrobního místa. 

Firedog Junior dummy marking 300 g černý / růžový

Cena
210 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00326

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Firedog Dummy Junior je určený pro mladé psy jako příprava na trénink s většími dummy. Dvě kontrastní barvy zlepšují schopnost markingu. Plave a lze pachovat. Více

Junior dummy marking 300 g byl vyvinut speciálně pro mladé psy, pomáhá rozvíjet marking. Je ideální pro štěňata a mladé psy jako příprava na trénink s těžšími standardními 500 g dummy. Ergonomicky tvarované držátko umožňuje snadné zacházení a vylepšený tvar zaručuje velmi dobré letecké vlastnosti. Díky dvěma kontrastním barvám zlepšujete schopnost vašeho psa markovat.

Bez ohledu na to, v jakém terénu nebo před jakým pozadím právě trénujete, letící dummy je mnohem lépe viditelný.

Tento dummy systematicky pomáhá rozvíjet schopnost psa markovat. Vyroben z vysoce kvalitního odolného materiálu, může se použít ve vodě a pachovat.

Materiál: 100% bavlna Délka: cca 23 cm Průměr: cca 6 cm

Upozornění: Dummy nejsou určeny na hraní a přetahování. Dummy nahrazuje při tréninku zvěř a jeho účelem je trénování přinášení, resp. hledání. Nenechávejte vašeho psa s dummy bez dozoru a nedovolte mu ho kousat. Pokud jsou dummy po tréninku mokré, ponechte je volně sušit na vzduchu, ne na přímém slunci. Kontrolujte pravidelně stav vašich tréninkových pomůcek a pokud zjistíte jejich poškození, nepoužívejte je dál. Předejdete tak možnému poranění vás nebo vašeho psa.