Milí zákazníci, výrobky HEXA, budeme odesílat od 18.6.2024 z důvodů úpravy výrobního místa. 

IMPREGNOVANÝ pelech pro psa - zelený 125 cm x 90 cm

Cena
1 599 Kč

Výrobce
Bimbay

Kód produktu
P00639

Na zakázku do 7 pracovních dní
ks

Pelech pro psa je voděodolný, zajišťuje správné podmínky spánku a nejvyšší komfort každodenního odpočinku a je pevnou oporou pro celé tělo zvířete  Více

Pelech je navržen v souladu s potřebami čtyřnožce,  tmavě šedá, grafitová. Pelech je voděodolný, zajišťuje správné podmínky spánku a nejvyšší komfort každodenního odpočinku a je pevnou oporou pro celé tělo zvířete . Zvýšené stěny pelechu umožňují pohodlné podepření krku a hlavy, zaručují pocit bezpečí a úkrytu, kdykoli to váš pes potřebuje. 

Pokud chcete pelíšek, který si dlouho udrží tvar a poskytne potřebnou ergonomii - tento pelech pro psa s odolnou pružnou výplní , která se nadměrně nemačká, bude skvělým řešením. Vyberte si kus nábytku, který vyhovuje potřebám a preferencím Vašeho psa. Správná velikost umožní vašemu mazlíčkovi vytvořit potřebné domácí útočiště. Seznamte se s nepromokavým pelíškem se snímatelným prémiovým potahem , který je přátelským a hygienickým prostředím pro Vašeho psa.

Potah pohovky je celý vyroben z codury, voděodolného materiálu s vysokou odolností proti oděru, roztržení, poškrábání a zátěži. Potah codura toho vydrží hodně. Váš pes to s ním bude mít těžké :).

Pelech je vyplněn pružnou houbou . Je odolný a dokonale se přizpůsobí tvaru těla psa . Váš mazlíček bude jistě spokojen! Pohovka je odnímatelná! Potah má všitý odolný zip, díky kterému se dá snadno sundat a vyprat. Díky tomuto řešení je čištění opravdu snadné.

Vodotěsný pelíšek pro psa v grafitové barvě

  • Materiál: voděodolný Kodura.
  • Náplň: pružná houba;
  • Mimořádně praktický pelíšek;
  • Vysoká kvalita, klasický design;
  • Pelíšek, které se hodí do každého interiéru;
  • Postel je zcela snímatelná - potah na zip!

Velikost:  125 cm x 90 cm

Plemena např: Německý ovčák, Bernský salašnický pes, Sibiřský husky

Barva: zelená