Kartáč pro psa univerzální střední s ochrannými kuličkami

Cena
249 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00383

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Kartáč na vyčesávání zejména pro malá plemena nebo pro těžko dostupná místa. Více

Detailní popis produktu

Klasický design zakřiveného zad kartáče usnadňuje přístup k těžkým a citlivým oblastem. Kartáč má na koncích ostny malé kuličky, které brání poškrábání psa. Ergonomická protiskluzová rukojeť kartáče šetří vaše ruce.

Rozměr: 17,5 x 10,5cm

Pokyny k použití: Dlouhosrsté psy- jemně vyčesávejte ve směru srsti dlouhým zdvihem, od kořínků po konečky chlupů, postupujte vodorovně a držte část nerozčesanej srsti druhou rukou. Postupujte nahoru a udržujte si zápěstí rovně, abyste se vyhnuli kontaktu s kůží psa a jejímu následnému poškození.

Psi s kadeřavou srstí - vyčesávejte ve směru růstu srsti a potom proti směru pomocí lehkých a dlouhých tahů.

Drsně-srstí psi - češte ve směru růstu srsti, pak v případě potřeby odstraňte zaplstené a mrtvé chlupy.

Věnujte zvláštní pozornost oblastem, které jsou náchylné k plstnatění, například za ušima, na bedrech a pod. Použijte hrubý hřeben na kontrolu případných zbývajících jejímu dalšímu zacuchávání po kartáčování. Univerzální měkkí kartáč je ideální k použití po koupání, při fénování urychluje sušení. Používejte jemné, dlouhé tahy proti směru růstu srsti. Češte pomalu, aby se zabránilo vzniku statické energii. Pokud je vrstva jejímu dalšímu zacuchávání použijte univerzální měkký kartáč v kombinaci s nástrojem pro odstraňování jejímu dalšímu zacuchávání srsti - prořezávače srsti. Aby se zabránilo vzniku zaplstenín a zamotání srsti, měla by se psí srst pravidelně denně čistit, česat a ošetřovat kondicionérem.