ORTOPEDICKÝ pelech s matrací SKAY - BÉŽOVÝ ( imitace kůže) 125 cm x 90 cm

Cena
2 550 Kč

Výrobce
Bimbay

Kód produktu
P01123

na zakázku do 7 pracovních dní
ks

Ortopedický pelech, který zmírňuje bolesti kloubů a páteře, snižuje svalové napětí a zabraňuje proleženinám. Více

Popis:

Ortopedický pelech, který  zmírňuje bolesti kloubů a páteře, snižuje svalové napětí a zabraňuje proleženinám . Ortopedická matrace, která byla použita v pelíšku, se doporučuje zejména  pro psy velkých plemen všech věkových kategorií, pro psy s nadváhou, pro psy seniory a psy s kostními a kloubními problémy, po ortopedických úrazech, s dysplazií kloubů a po veterinárních zákrocích . Použití speciální matrace pro psa snižuje bolesti kloubů, přispívá k rychlé regeneraci svalů a zlepšuje krevní oběh. 

Naše ortopedický pelech Bimbay  poskytuje vynikající bodovou flexibilitu a podporu těla, snižuje bolest svalů a zabraňuje tvorbě proleženin a mozolů. Ortopedická matrace Bimbay se skládá z výplně s paměťovou pěnou a potahu se zipem.

Speciální, dvouvrstvá výplň o tloušťce 6 cm s paměťovou pěnou . Ortopedické povlečení  eliminuje tlakové body a podporuje správné postavení páteře .

Potah pelechu a matrace je vyroben z voděodolného a pevného skay materiálu, který je imitací pravé kůže. Pokud má váš pes mozoly, jistě víte, že je třeba udržovat jeho pelíšek v čistotě, aby nedošlo k sekundárním infekcím kůže. Tento úkol jistě splní snímatelný potah matrace.

Velikost: Vnější rozměr: 125 cm x 90 cm / vnitřní: 100 cm x 70 cm

Metoda péče, tedy jak umýt a vyčistit ortopedický pelíšek pro psa. Doporučuje se prát na 30 stupňů C. Nežehlit a nesušit mechanicky.