Pelech pro psy Triangl Hnědý 60cm x 50cm x 20cm s polštářem

-10%
Cena
682 Kč

Původní cena
758 Kč

Ušetříte
10% (76 Kč)

Výrobce
Petee

Kód produktu
P00150

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Velmi krásná látka, kombinující různé barvy dává tomuto pelíšku jedinečný design. Pelíšek je vyráběný na zakázku. Pelíšek má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. Pelíšek má dvojité prošití a vyplněn je hypoalergenní výplní . Více

Velmi krásná látka, kombinující různé barvy dává tomuto pelíšku jedinečný design. Pelíšek je vyráběný na zakázku. Pelíšek má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. Pelíšek má dvojité prošití a vyplněn je hypoalergenní výplní .

 

✅ dvojité prošití
✅ extra řezané hrany pro ještě dokonalejší design
✅ hypoalergenní výplň pro vaše miláčky
✅ v 6 velikostech

 

Pelíšek Triangl Hnědý je voděodolný. Je vyroben ze 100% polyesterové látky. Pelíšek je ručně vyplněň 100% hypoalergenním dutým vláknem. Díky tomu je lehký, snadno přenosný a dobře schne po vyprání. I přesto vydrží extrémní použití.

 

Všechny pelíšky značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30°C. Pelíšek Triangl Hnědý si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání.

 

Při každodenním používání je velmi snadné jej udržovat čistý, jelikož na něm srst neulpívá a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem, čisticím prostředkem a barva je trvanlivá.

 

Údržba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout